ایمیل

morvaridsanga@gmail.com

تلفن

09154476393

سنگ گرانیت سبز اردستان
1399/7/20 0

سنگ گرانیت سبز اردستان

سنگ گرانیت سبز اردستان
 
مقدمه
شما پیش از این در مقالات قبلی ما اطلاعاتی زیادی در رابطه با سنگ گرانیت و سنگ گرانیت مروارید مشهد کسب کرده اید و به طور کامل با تمامی ویژگی های این سنگ آشنا شده اید . حال میخواهیم شما را با انواع سنگ های گرانیت با رنگ بندی های متفاوت و ظاهری زیبا آشنا کنیم که هر کدام از آنها کاربرد های خاص خود را دارند و بنا به سلیقه شما در اماکن و فضای های مختلف به کار میرود.
 
سنگ گرانیت سبز اردستان

همانطور که میدانید این سنگ نیز در گروه خانواده سنگ های گرانیت قرار میگیرد و تمامی ویژگی های سنگ های گرانیت را اعم از مقاومت ؛ ماندگاری ؛ دوام بالا ؛ زیبایی و غیره را دارا میباشد در نتیجه این سنگ از لحاظ ساختار همان سنگ گرانیت معمولی میباشد  ؛  با این حال از لحاظ ظاهر و رنگ بندی تفاوت هایی دارند که همین موضوع باعث شده که این سنگ در موقعیت های خاص خود به کار رود.
گرانیت سبز اردستان دارای رنگ سبز روشن با دانه بندی ریز و یکنواخت و گاها رگه های سفید است . سنگ گرانیت سبز اردستان ساب پذیری خوب و جذب آب پایینی دارد. همچنین سنگ گرانیت سبز اردستان بدلیل رنگ سبز یکنواخت و مقاومت بالا و قیمت مناسب نسبت به سنگ های مشابه مصرف زیادی در ساختمان سازی دارد . این سنگ نظر بسیاری از معماران و افرادی که در زمینه ساختمان سازی فعالیت دارند را به خود جلب کرده است . رنگ زمینه سنگ گرانیت سبز اردستان بسیار زیبا و آرامش بخش میباشد و همین موضوع باعث شده که این سنگ با نام گرانیت سبز شاداب نیز شناخته شود . مجموعه سنگ گرانیت مروارید مشهد میتواند این سنگ را با کیفیتی بالا در هر کجای ایران که باشید در اختیار شما عزیزان قرار دهد.

 
کاربرد های سنگ گرانیت سبز اردستان
همانطور که گفته شد این سنگ زیر مجموعه سنگ گرانیت میباشد و تمامی ویژگی های ساختاری سنگ گرانیت را داراست پس دقیقا کاربرد آن نیزمشابه کاربرد سنگ گرانیت میباشد . اما علاوه بر آن با توجه به ظاهر زیبای این سنگ میتوان موارد کاربرد دیگری نیز برای آن در نظر گرفت .  این سنگ اغلب بنا به معیارها و سلایق سازنده یا مشتری در فضا های مختلف ساختمان مورد استفاده قرار میگیرد.

 
به طور معمول ازاین سنگ میتوان در موارد زیر استفاده کرد:

 
معدن سنگ گرانیت سبز اردستان
موقعیت معدن سنگ گرانیت سبز اردستان در استان اصفهان و در 85 کیلومتری شرق اردستان واقع گردیده است .شما میتوانید برای تهیه و آگاهی از آخرین قیمت های با مجموعه سنگ گرانیت مروارید مشهد در ارتباط باشید.
ایوب علیزاده : 09154476393 

نظرات کاربران پیرامون این مطلب

انصراف از پاسخ به کاربر