ایمیل

morvaridsanga@gmail.com

تلفن

09154476393

سنگ گرانیت هلویی چین
1399/7/27 0

سنگ گرانیت هلویی چین

سنگ گرانیت هلویی چین
 
مقدمه
سنگ گرانیت از جمله سنگهای آذرین می باشد. اين نوع سنگ ها از نظر سختی زياد و شفافیت خيره کننده حائز اهمیت می باشند. گرانیت هايی که فاقد آثار آلتراسیون بوده به عنوان سنگ هاي تزیینی و نما مطرح هستند .  همچنین کاربرد سنگ گرانیت در نما مخصوصاً نماهای مدرن و کف و محوطه سازی و ساير قسمتهای داخلی و خارجی ساختمان می باشد.

 
سنگ گرانیت هلویی چین
سنگ گرانیت هلویی چین دارای زمینه هلویی با دانه بندی درشت و خال های مشکی بصورت منظم در آن پراکنده است.سنگ گرانیت هلویی چین یا گرانیت پیچ رد از نوع گرانیت های وارداتی است که از کشور چین وارد می گردد و به دو صورت گل ریز و گل درشت می باشد ؛  سنگ گرانیت هلویی چین یا گرانیت پیچ رد به صورت کوپ و فرآوری شده وارد کشور می گردد.
همانطور که گفته شد این سنگ از سنگ های وارداتی از کشور چین میباشد که طی چند سال گذشته بدلیل یکدست بودن و ابعاد بزرگ و قیمت مناسب نسبت به سایر گرانیت های مشابه ، مورد استقبال سازندگان و معماران قرار گرفته بود.
سنگ گرانیت هلویی چین از رشته کوهی از کشور چین استحصال میگردد که دارای چندین طرح است و کیفیت آن نیز متفاوت میباشد . در بعضی از موارد سنگ های وارداتی رنگ تزریقی دارد که به تدریج رنگ آن از بین خواهد رفت و جلوه اولیه را از دست خواهد داد.
 سنگ گرانیت هلویی چین از قیمت بالایی برخوردار است و مشتریان به دلیل رنگ خاص و زیبایی منحصر بفردش به دنبال خرید آن هستند و به دلیل وارداتی بودن این سنگ و نرخ تورم قیمت ها در این سنگ متفاوت و دارای نوسان است .

 
کاربرد سنگ گرانیت هلویی چین
ازکاربردهای سنگ گرانیت هلویی چین میتوان به سنگفرش تجاری و اداری ، سنگفرش پارکینگ، نمای داخلی دیواره ها ، سنگ پله و نمای ساختمانی نام برد.
کاربرد گرانیت هلویی در کلیه قسمتهای داخلی و بیرونی ساختمان است. این سنگ در برابر سرما، گرما، ضربه و فشار بسیار مقاوم بوده و یکی از مناسب ترین گزینه ها برای استفاده از آن در نقاط مختلف ساختمان میباشد.

 
موارد تاثیر گذار در قیمت سنگ گرانیت هلویی چین
سنگ هلویی یک سنگ وارداتی است و قیمت آن وابسته به نرخ ارز و تعرفه گمرکی دارد اما با این حال سنگ یکدست و بدون لکه های سیاه قیمت بالاتری دارد.همچنین ضخامت سنگ تاثیر مستقیم بر روی قیمت آن دارد. بدیهی است که هر چه قدر ابعاد سنگ بزرگتر باشد قیمت بیشتری خواهد داشت و کیفیت فرآوری سنگ از نظر ساب، برش بر روی قیمت سنگ تاثیر خواهد گذاشت.

 
معدن سنگ گرانیت هلویی
معدن سنگ گرانیت هلویی در کشور چین میباشد.
09154476393 علیزاده

نظرات کاربران پیرامون این مطلب

انصراف از پاسخ به کاربر