ایمیل

morvaridsanga@gmail.com

تلفن

09154476393

سنگ گرانیت مشکی تویسرکان
1399/8/7 0

سنگ گرانیت مشکی تویسرکان

گرانیت مشکی تویسرکان

این سنگ نیز جزء سنگ های محبوب مشکی رنگ برای علاقه مندان به بازار سنگ می باشد. مقامت این سنگ در برابر تغییرات دما و ضربه از مهم ترین ویژگی های آن به شمار می روند و همین امر باعث شده کاربرد زیادی در اماکن مختلف داشته باشد. در این مقاله قصد داریم شما را با ویژگی ها و موارد کاربرد این سنگ آشنا کنیم.
 
ویژگی های گرانیت مشکی تویسرکان

سنگ گرانیت مشکی تویسرکان دارای دو بافت می باشد که اصطلاحا به آن مشکی یا پرکلاغی و اشک چشمی می گویند که روی سطح سنگ در زاویه نور قابل تشخیص می باشد و جزء سنگ های گران قیمت در ایران است. سنگ گرانیت مشکی تویسرکان را می توان در فضای داخلی و خارجی ساختمان اعم از سنگ نما و سنگ فرش استفاده کرد. این سنگ محصول معادن شهر تویسرکان می باشد که به صورت اسلب، تایل و کوپ قابل عرضه است.

سنگ گرانیت مشـکی تویسرکان دارای استحکام بسیار بالایی است و جذب و نفوذ آب آن بسیار ناچیز می باشد. پارامتر های مثبت و ویژگی های مناسب گرانیت مشکی چایــان سبب آن گردیده تا از این سنگ در بسیاری از پروژه های اداری، مسکونی، صنعتی، تجاری و… استفاده گردد. به دلیل مقاومت بالای این سنگ در برابر مواد شوینده صنعتی و ناچیز بودن جذب آب آن، در بسیاری از کارخانه ها، کارگاه ها و آشپزخانه های بزرگ صنعتی از سنگ گرانیت تویسرکان استفاده می شود.

 
 
موارد کاربرد سنگ گرانیت مشکی تویسرکان
 
دیواره های داخلی ساختمان (نمای داخلی)

 
این سنگ یکی از سنگ های صادراتی و پرمخاطب بازار ایران است و همینطور یکی از مناسب ترین گزینه ها برای استفاده در فضای بیرونی و محیط خارجی ساختمان های تجاری و مسکونی می باشد. مقاومت بالای این سنگ در برابر فشار زیاد، سرما و گرما، باران و یخبندان و… سبب آن گردیده تا همواره در محیط های خارجی ساختمان مورد استفاده قرار گیرد. در حال حاضر سنگ گرانیت مشکی تویسرکــان به صورت تایل در ابعاد ۴۰ طولی، ۴۰*۴۰ ، ۶۰ طولی، ۶۰*۶۰ ، پله و… تولید و فرآوری می گردد. ضخامت برش سنگ ها عمدتاً ۱۸ تا ۲۰ میلی متر بوده و ضخامت پله نیز ۳۰ میلی متر می باشد. همچنین این فرآوری این سنگ به صورت اسلب در ابعاد بسیار بزرگ نیز انجام می شود. یکی دیگر از موارد تولید که دارای مصرف بسیار زیادی می باشد، سنگ قبر است که به دلیل ویژگی های ساختاری نامبرده از سنگ گرانیت تویســرکان، این سنگ یکی از بهترین گزینه ها می باشد.
 
معادن
معادن این سنگ در شهر تویسرکان در نزدیکی شهر همدان واقع شده است. از بین گرانیت های مشکی قیمت معادن تویسرکان بالاتر از همنوعان خود مانند نطنز می باشد. زیرا از کیفیت بالاتری برخوردار است.

برای اطلاع از آخرین قیمت ها و ثبت سفارش با شماره 09154476393 تماس بگیرید.

نظرات کاربران پیرامون این مطلب

انصراف از پاسخ به کاربر