ایمیل

morvaridsanga@gmail.com

تلفن

09154476393

سنگ مرمریت پرطاووسی
1399/8/8 0

سنگ مرمریت پرطاووسی

سنگ مرمریت پرطاووسی
 
در ابتدا به طور خلاصه درباره سنگ مرمریت بحث خواهیم کرد.
با ما همراه باشید. 
سنگ مرمریت چیست ؟
سنگ مرمریت در حقیقت یک سنگ آهکی رسوبی می باشد و با  سنگ مرمر تفاوت دارد. سنگ مرمریت از کربنات کلسیم، کلسیت، دولومیت و کریستال تشکیل شده است که به سه دسته سنگ کریستال، ابری و چینی تقسیم بندی می شود. این سنگ طبیعی ساختمانی دارای کانی هایی است که باعث شده سنگ های مرمریت از تنوع رنگ زیادی برخوردار شوند. رنگ اصلی سنگ مرمریت یعنی سنگی که ناخالصی نداشته باشد، به رنگ سفید است و خیلی درخشان هم می باشد یکی از دلایلی که طراحان فضای داخلی از سنگ مرمریت بیشتر از سایر سنگ های ساختمانی استفاده می کنند، همین موضوع است.
سنگ مرمریت به دلیل تنوع رنگ فراوانی که دارد با همه ی سبک های دکوراسیون داخلی و همچنین متریال های دیگر ساختمان سازی به راحتی هماهنگ می شود. تا اینجا شما یک دید کلی درباره سنگ مرمریت به دست آورده اید؛ جهت کسب اطلاعات بیشتر و همچنین آگاهی از جدیدترین قیمت های سنگ مرمریت میتوانید با مجموعه های سنگ گرانیت مروارید مشهد و  زرین استون در ارتباط باشید.
 
سنگ مرمریت پر طاووسی
سنگ مرمریت پرطاووسی در انواع رنگ های کرم روشن، زیتونی، طوسی، پرتقالی (کرم صورتی) و گل تیره با رگه هایی طبیعی در ابعاد مختلف طولی و پلاک، تولید و فرآوری می گردد. سنگ پرطاووسی از قابلیت ساب پذیری عالی برخوردار است.

سنگ مرمریت پرطاووسی به خاطر جنس بسیار محکم خود در مرحله ساب (براق کننده روی سنگ) بسیار زیبا و براق شده و درخشندگی خوبی پیدا می کند و نور را بسیار زیبا انعکاس می دهد.
این سنگ به خاطر بازی رنگی که این موج های نامنظم یا بهتر بگوییم گل سنگ در آن دارد به تنهایی می تواند در هر کجای ساختمان شما کار شود. سنگ پرطاووسی در دو سورت کم گل و پرگل دسته بندی می گردد.
سنگ مرمریت پرطاووسی همانطور که قبلا گفتیم بسیار مقاوم است، در مقابل ضربه به آسانی آسیب نمی بیند از این ویژگی می توان سنگ پرطاووسی را در راه پله و کف فرش ساختمان استفاده کرد همچنین در نمای داخلی ساختمان نیز می توان از این سنگ استفاده کرد. سنگ مرمریت پرطاووسی آرامش، زیبایی، گرمی و شکوه را به ساختمان شما می بخشد. همچنین باید بدانید که سنگ مرمریت پرطاووسی معادن مختلفی در اقصی نقاط کشور دارد و همین موضوع باعث شده تا این سنگ در کیفیت های متفاوتی عرضه شود. شما می توانید در این رابطه با مجموعه های سنگ گرانیت مروارید مشهد و همچنین زرین استون در تماس باشید.

 
مقاله انواع معادن سنگ مرمریت پر طاووسی
  
موارد کاربرد سنگ مرمریت پرطاووسی
دیواره پارکینگ و راه پله، سنگ پله ، نمای دیوارهای کوتاه ساختمان، دیواره اماکن تجاری، سوله و سالن های تولید مواد غذایی و بهداشتی و کفسازی ساختمان های مسکونی بیشترین کاربرد های سنگ مرمریت پرطاووسی می باشد.
نمای داخلی
راه پله های داخلی
بغل راه پله
کف فرش داخلی
دیوار های داخلی
نمای خارجی
نمای ساختمان
راه پله های خارجی
کف فرش بیرونی ساختمان
دیواره های بیرونی
جهت کسب اطلاعات بیشتر و همچنین آگاهی از جدیدترین قیمت ها می توانید با مجموعه های سنگ گرانیت مروارید مشهدوزرین استون در ارتباط باشید.
شماره تماس : 09154476393
 

نظرات کاربران پیرامون این مطلب

انصراف از پاسخ به کاربر