ایمیل

morvaridsanga@gmail.com

تلفن

09154476393

سنگ مرمریت خاتم
1399/8/14 0

سنگ مرمریت خاتم

سنگ مرمریت خاتم

 
سنگ مرمریت خاتم کرمان از معدود سنگ های قرمز رنگی می باشد که رگه و فسیل ندارد و سطحی بسیار یکدست با رنگ قرمز تیره دارد.

از ویژگی های این سنگ می توان به مقاومت فشاری بالا و جذب آب پایین آن اشاره کرد که در کنار رنگ قرمز و گرمی که دارد می تواند بسیاری از مصارف سنگی را در فضاهای داخلی ساختمان شامل گردد. مرمریت خاتم در سورت تیره و روشن از همدیگر سوا می گردد. سنگ مرمریت خاتم تولید انبوه ندارد و اکثرا توسط قله بر و حداکثر تا عرض 60 فرآوری می گردد. این سنگ در صورتی که به صورت اسلب فرآوری شود به دلیل بالا بودن هزینه های تولید و کیفیت بهتر تولید از قیمت بیشتری برخوردار خواهد بود. به طور کلی سایزهای بزرگ سنگ علاوه بر زیبایی نهایی پروژه ،طول عمر بیشتری خواهند داشت و قیمت نهایی بیشتری را نیز موجب می گردند.

درجه بندی سنگ های ساختمانی در ایران استاندارد خاصی ندارد و تولید کنندگان و عرضه کنندگان سنگ های ساختمانی برای تفکیک درجه بندی تعریف خاص خودشان را دارند.

 
کاربرد سنگ مرمریت خاتم

کاربرد سنگ مرمریت خاتم کرمان در کلیه قسمت های داخلی ساختمان می باشد. بیشترین کاربرد آن در سرویس های بهداشتی، لابی و دکوراسیون داخلی است.

 
معدن سنگ مرمریت خاتم

معدن سنگ مرمریت خاتم دراستان کرمان واقع گردیده است.

شما می توانید جهت کسب اطلاعات بیشتر در رابطه کیفیت و مرغوبیت انواع سنگ های گرانیت؛ مرمریت و غیره با دو مجموعه سنگ گرانیت مروارید مشهد و زرین استون در ارتباط باشید. این دو مجموعه می توانند راهنمای شما در این زمینه باشند.

شماره تماس : 09154476393 ایوب علیزاده
 

نظرات کاربران پیرامون این مطلب

انصراف از پاسخ به کاربر