ایمیل

morvaridsanga@gmail.com

تلفن

09154476393

سنگ مرمریت لاشتر
1399/8/17 0

سنگ مرمریت لاشتر

سنگ مرمریت لاشتر 
 
سنگ مرمریت یکی از لوکس‌ترین متریال‌ هایی است که سال ‌های سال است در همین کشور خودمان نیز به وفور مورد استفاده قرار می ‌گیرد. سنگی که بیشتر نماد ساختمان ‌های لوکس و گران ‌قیمت است و عموما در دکوراسیون داخلی خانه‌هایی مورد استفاده قرار می ‌گیرد. این سنگ، به ویژه با پیشرفت تکنولوژی، پیدایش معادن جدید و افزایش واردات، امروزه تنوع بسیار بالاتری نیز یافته است و شما در صورت تمایل، می ‌توانید انواع طرح‌ ها و رنگ ‌های آن را برای دکوراسیون داخلی منزل خود انتخاب کنید.
 
مرمریت لاشتر

سنگ مرمریت مشکی لاشتر یکی از بهترین و با کیفیت ترین سنگ های مرمریت تیره می باشد. سنگ لاشتر همان سنگ مرمریت است اما با جنسیت و طرح و درجه متفاوت از مرمریت اصل. سنگ مرمریت لاشتر سنگی است که بعد از فرآوری به رنگ مشکی با رگه های گاها سفید همراه است.

سنگ مرمریت لاشتر سختی زیادی است و همچنین سنگ مرمریت لاشتر در خیلی موارد در کارخانه ها به صورت نسابیده به عمل می آورند و سپس آن را به صورت دستی یا دستگاهی تیشه خور می کنند که به آن سنگ مرمریت لاشتر تیشه دستی و یا سنگ مرمریت لاشتر تیشه دستگاهی می گویند و علت این که سنگ مرمریت لاشتر را تیشه ای می کنند این است که با توجه به سختی و همچنین استفاده از آن در محیط های باز با این روش اصطکاک روی سنگ مرمریت لاشتر افزایش پیدا می کند.

سنگ مرمریت لاشتر را به صورت پلاک و سایز شده می توان در پروژه ها مصرف نمود. سنگ مرمریت لاشتر سابیده شده با توجه به رنگی بودن (مشکی) در بعضی از کارخانه ها به صورت سنگ مرمریت اسلب لاشتر فرآوری می کنند.
 
انواع فرآوری سنگ مرمریت لاشتر

سنگ لاشتر سابیده و هوند
سنگ لاشتر سند بلاست یا بوش همر
سنگ لاشتر بوش همر چرمی
سنگ لاشتر تیشه ای دستی و ماشینی
سنگ لاشتر تامبل
سنگ لاشتر بادبر و گیوتین
سنگ لاشتر کوبیک
 
ویژگی های سنگ مرمریت لاشتر

تراکم بسیار بالا
ساب پذیری فوق العاده
مقاومت سایشی مناسب
مقاومت فشاری بالا
استحکام بسیار بالا
جذب و نفوذ آب بسیار نا چیز
رنگ منحصر بفرد و ظاهر زیبا
و غیره
 
کاربرد های سنگ مرمریت لاشتر

سنگ مرمریت لاشتر سابیده و هوند به صورت اسلب و تایل جهت سنگ فرش، دیواره های داخلی و پله کاربرد دارد همچنین سنگ مرمریت لاشتر بوش همر، بوش همر چرمی و تامبل برای سنگ فرش محوطه و نمای بیرونی کاربرد دارد. سنگ لاشتر تیشه ای جهت ازاره، محوطه سازی و نمای ساختمان استفاده می شود. سنگ مرمریت لاشتر بادبر و گیوتین برای نمای داخلی و بیرونی ساختمان کاربرد دارد. سنگ مرمریت لاشتر کوبیک برای سنگفرش خیابان و پیاده رو ها کاربرد دارد.
 
معدن سنگ لاشتر

معدن این سنگ  با 3000 تن استخراج ماهانه و ذخیره حدود 360000 تن سالیانه در استان اصفهان و در فاصله 35 کیلومتری جنوب اصفهان منطقه لاشتر واقع گردیده است.
 
برای استعلام قیمت با شماره 09154476393تماس بگیرید 
 

نظرات کاربران پیرامون این مطلب

انصراف از پاسخ به کاربر