ایمیل

morvaridsanga@gmail.com

تلفن

09154476393

سنگ مرمریت آباده
1399/8/18 0

سنگ مرمریت آباده

سنگ مرمریت آباده

 
یکی از شناخته شده ترین سنگ های مرمریت ایران، سنگ مرمریت آباده می باشد که معادن آن در ابرکوه یزد قرار دارند و در طرح های مختلفی به بازار ارائه می شود. سنگ مرمریت آباده موج دار یا امواج یکی از سه نوع مرمریت های آباده است که دارای ویژگی‌ هایی همچون رنگ زیبا، طرح های زیبا و قیمت مناسب است. این نوع سنگ ها معمولا دارای زمینه ی کرمی و صورتی رنگی هستند که امواج کرم صورتی و سفید در آن دیده می ‌شود.

سنگ آباده اغلب به صورت طولی و تایل فرآوری می گردد و سورت های گوناگونی از این سنگ از سینه کارهای مختلف استحصال می گردد. این سنگ به دلیل رنگ روشن و طرح های زیبا و قیمت مناسب مورد توجه سازندگان قرار گرفته است. در فرآیند تولید سنگ مرمریت آباده جهت استحکام بخشیدن و افزایش براقیت سنگ از رزین و اپوکسی استفاده می گردد. سنگ مرمریت آباده از قیمت نسبتا مناسبی برخوردار است و مشتریان به دلیل قیمت مناسب به دنبال خرید آن هستند.

سنگ کرم مرمریت آباده جزء سنگ های ارزان قیمت است و به همین دلیل مشتریان آن بیشتر از طبقات متوسط جامعه هستند. این سنگ در اندازه های اسلب و یا تایل می توان برید و هر چقدر اندازه های آن کوچک تر باشد ارزان تر است.

 
کاربرد های سنگ مرمریت آباده

یکی از سنگ‌های ساختمانی محبوب که در ساختمان سازی کاربرد زیادی دارد، سنگ مرمریت آباده است. سنگ های مرمریت از گذشته به عنوان نما در ساختمان های مجلل و با شکوه استفاده شده و رفته رفته به نمای داخلی ساختمان ها هم راه یافت. از سنگ آباده به عنوان سنگ نمای داخلی، سنگ راه پله ؛ سنگ کف ، سنگ نمای خارجی، قاب آسانسور، سنگ کف پارکینگ، نمای دیوار و... استفاده می شود و به دلیل جلوه ی زیبایی که دارد رضایت همه را جلب می کند. رنگ های شاد و روشن سنگ مرمر آباده باعث می شود منزل شما نور خوبی داشته و تاریک نباشد.

 
معادن سنگ مرمریت آباده

معادن سنگ مرمریت آباده در منطقه ابرکوه از توابع استان یزد واقع شده است. هرکدام از معادن سنگ آباده دارای رنگ و طرح متفاوتی است و قیمت آن هم متغیر است.

شما می توانید جهت راهنمایی و مشاوره های رایگان و همچنین سفارش خرید با دو مجموعه سنگ گرانیت مروارید مشهد و زرین استون در ارتباط باشید.

شماره تماس : 09154476393 ایوب علیزاده
 

نظرات کاربران پیرامون این مطلب

انصراف از پاسخ به کاربر