ایمیل

morvaridsanga@gmail.com

تلفن

09154476393

سنگ گرانیت سفید زاهدان
1399/8/22 0

سنگ گرانیت سفید زاهدان

سنگ گرانیت سفید زاهدان یا نطنز زاهدان

گرانیت نطنز زاهدان یک نوع سنگ گرانیت و از جمله گرانیت های رنگ روشن است که تولید داخلی خود کشور است. سنگ گرانیت زاهدان دارای چندین معدن می باشد که مرغوب ترین آن معدن زهی می باشد. گرانیت زاهدان دارای تنوع محدود رنگ می باشد که گرانیت سفید زاهدان ساب پذیری خوبی دارد، از نظر کاربردی نیز این سنگ در داخل و نمای بیرون ساختمان مورد استفاده می باشد و در بخش هایی چون راه پله و همچنین یکی از بخش های پر کاربرد دیگر آن می توان به کابینت داخل آشپزخانه اشاره داشت. این سنگ طبیعی دارای دانه بندی منظم، جذب آب نسبتا کم و مقاومت بالا است و در قالب ابعادی اسلب و تایل و کوپ قایل عرضه می باشد.
 
ویژگی های سنگ گرانیت زاهدان

سنگ گرانیت زاهدان از روشن ترین گرانیت های گل پنبه ای ایران است که دارای دانه بندی منظم، جذب آب نسبتا کم و مقاومت بالا است. رنگ آن کمی روشن تر از گرانیت سفید نطنز می باشد. سنگ گرانیت زاهدان دارای چندین معدن می باشد که مرغوب ترین آن معدن زهی در 85 کیلومتری شهر زاهدان می باشد. این سنگ دارای سطحی یکنواخت است و دانه های مشکی و طوسی که اصطلاحا نمک فلفلی می گویند، در آن پراکنده شده است. سنگ گرانیت سفید زاهدان ساب پذیری خوبی دارد. کاربرد سنگ گرانیت سفید زاهدان در کلیه فضاهای داخلی و خارجی ساختمان، پله ها و سنگ روی کابینت به صورت سائیده و فلیم شده و همینطور کف پاساژ ها و مراکز تجاری می باشد. گرانیت زاهدان در سنگ فرش فضاهای بیرونی می باشد. رنگ روشن، یکنواختی و مقاومت بالا از بارزترین ویژگی های سنگ زاهدان است.
 
  موارد کاربرد سنگ گرانیت سفید زاهدان

سنگفرش فضای داخلی ساختمان

سنگفرش سوله های صنعتی، بهداشتی و غذایی

سنگفرش فضای خارجی ساختمان
سنگفرش محوطه و پیاده رو ها
نمای بیرونی و اصلی
دیواره ها و کف پارکینگ
بدنه راه پله و سنگ پله
 
سنگ گرانیت سفید زاهدان از گرانیت های گل پنبه ای روشن و یکی از گرانیت های پر مصرف در صنعت ساختمان سازی می باشد. سنگ گرانیت سفید زاهدان ساب پذیری خوبی دارد و کاربرد های گوناگونی از جمله سنگ نما، سنگفرش فضاهای بیرونی و داخلی، سنگ کابینت و سنگ پله و... دارد.
 
معادن گرانیت سفید زاهدان در ۸۵ کیلومتری جنوب شرق زاهدان واقع شده و ذخیره ای بالغ بر دو میلیون و چهارصد تن دارد. این معدن با استخراج سالانه ۷۰ هزار تن، بزرگ ترین معدن گرانیت کشور است. در این منطقه چندین معدن گرانیت سفید وجود دارد. زاهدان یکی از خاستگاه های اصلی سنگ گرانیت در کشور می باشد که معادن زیاد و متععدی در این منطقه اقدام به استخراج و استحصال کوپ خام گرانیت می نمایند. یکی از مرغوب ترین و مشهور ترین معادن زاهدان، معدن زهی می باشد که علاوه بر اصلاح گل پنبه ای، به آن گرانیت نمک فلفلی زاهدان هم گفته می شود.
 
برای اطلاع از اخرین قیمت ها اینجا کلیک کنید یا با شماره 09154476393 تماس بگیرید.
 

نظرات کاربران پیرامون این مطلب

انصراف از پاسخ به کاربر