ایمیل

morvaridsanga@gmail.com

تلفن

09154476393

سنگ مرمریت گلدن بلک
1399/8/26 0

سنگ مرمریت گلدن بلک

سنگ مرمریت گلدن بلک

 
سنگ مرمریت گلدن یکی از زیبا ترین سنگ های مرمر و پرفروش ترین آنهاست. در این مقاله قصد داریم از زیبایی و موارد کاربرد و مشخصات ظاهری این سنگ اطلاعاتی به شما عزیزان بدهیم.
 یک سنگ مرمریت این سنگ با زمینه رنگی مشکی و در مواردی متمایل به قهوه ای همراه با خطوط سفید و طلایی نامنظم می باشد. این سنگ در ابعاد اسلب، تایل و طولی ساخته می شوند. از مهم ترین موارد کاربرد این سنگ می توان به استفاده از آن در سنگفرش کردن فضای داخلی ، نما و دیوار های داخلی، سنگ آسانسور و همچنین سرویس های بهداشتی در واحدهای مسکونی و مراکز تجاری و اداری و بالاخص مراکز لوکس مانند هتل ها و تالار ها اشاره کرد. این سنگ با زمینه رنگ مشکی جذابیت خاصی برای نمای داخلی به وجود می آورد و می تواند برای مراکز تجاری، اداری و واحدهای مسکونی گزینه مناسبی باشد. علاوه بر استفاده به عنوان دکوراسیون داخلی از این سنگ زیبا می توان به عنوان سنگ پله و راه پله نیز استفاده نمود.
 
درجه بندی سنگ های ساختمانی در ایران استاندارد خاصی ندارد و تولید کنندگان و عرضه کنندگان سنگ های ساختمانی برای تفکیک درجه بندی تعریف خاص خودشان را دارند. جهت مشاهده لیست قیمت سنگ مشکی گلدن بلک کاشان اینجا کلیک نمایید.
  
پارامترهای تعیین کننده درجه و کیفیت سنگ عبارتند از
نوع سنگ 
نداشتن نا خالصی و پوسیدگی در سنگ
سورت دقیق و حداقل بازی رنگ 
قطر سنگ
گونیا بودن ابعاد سنگ
ساب سنگ
لب پر نبودن سنگ
 
کاربرد سنگ مرمریت گلدن بلک
در سنگفرش نمودن کلیه فضاهای داخلی ساختمان، نمای داخلی و سرویس های بهداشتی می باشد.  سنگ گلدن بلک شکوه و گرمی خاصی را به ساختمان شما می بخشد و در تمامی بخش های داخلی ساختمان می توان از سنگ گلدن بلک استفاده نمود. یکی از مهم ترین کاربردهای سنگ مرمریت گلدن بلک استفاده به عنوان سنگ حاشیه کف و بدنه ساختمان، قاب آسانسور و لابی ساختمان های لوکس می باشد.  
 
نکات نگهداری سنگ گلدن بلک
این سنگ از خانواده سنگ های مرمریت است بنابراین نیاز به نگهداری و مراقبت دارد. همچنین در فضای بیرونی، سطح آن کم کم کدر و فرسوده می گردد در نتیجه در محیط هایی مثل معابر شهری و در محیط باز نباید استفاده شود.
بکار گیری مواد شوینده اسیدی باعث از بین رفتن ساب و براقیت این سنگ می شود. بهترین راه تمیز کردن این سنگ دستمال مرطوب است (از مواد شوینده با درصد اسیدی باز استفاده نشود).
بهترین جایگاه قرار گیری این سنگ دیوار ها و بعد از آن در کف بنا است.
 
برای اطلاع از اخرین قیمت ها و مشاوره رایگان با شماره 09154476393 تماس بگیرید.
 

    نظرات کاربران پیرامون این مطلب

    انصراف از پاسخ به کاربر