ایمیل

morvaridsanga@gmail.com

تلفن

09154476393

سنگ مرمریت بسطام
1399/8/29 0

سنگ مرمریت بسطام

سنگ مرمریت بسطام

 
این سنگ از جمله سنگ های مرمریت رنگ روشن است که معادن آن در اطراف شهر بسطام در استان خراسان جنوبی واقع شده، موارد کاربرد و محبوبیت زیادی دارد و می توان آن را از جمله سنگ های زینتی برای زیبایی بخشیدن در مراکز و دفاتر لوکس استفاده کرد.
سنگ مرمریت بسطام دارای زمینه کرم روشن تا کرم تیره که درجات سوپر و ممتاز رنگی روشن و کاراملی دارد ولی درجات پایین تر هاله های قهوه ای و لکه های سیاه در آن دیده می شود. درجات سوپر و ممتاز سنگ مرمریت بسطام بسیار زیبا و شباهت زیادی به سنگ مرمریت دهبید شایان دارد. سنگ مرمریت بسطام از مقاومت سایشی خوبی برخوردار است و درصد جذب آب پایینی دارد. در فرآیند تولید سنگ مرمریت بسطام جهت افزایش براقیت سنگ از رزین و اپوکسی استفاده می گردد. چنانچه از پولیشرهای مرغوب هنگام ساب سنگ استفاده کنند سنگ مرمرت بسطام جلاپذیری خوبی خواهد داشت. از معایب سنگ مرمریت بسطام تولید محدود آن است که تامین آن برای پروژهای بزرگ کمی زمان بر است.
 
موارد کابرد سنگ مرمریت بسطام
نماهای داخلی ساختمان
سنگفرش واحد های اداری
دکوراتیو
نمای داخلی مراکز تجاری 
سرویس بهداشتی
سنگفرش واحدهای مسکونی
میز، جزیره و اپن آشپزخانه
 
قیمت سنگ مرمریت بسطام به عوامل مختلفی بستگی دارد 
هر چه قدر رنگ سنگ روشن و یکدست تر باشد قیمت آن بیشتر است 
سنگ های کم رگه و کم فسیل قیمت بالاتری دارد
ضخامت سنگ بسطام تاثیر مستقیم بر روی آن دارد
هر چه قدر ابعاد سنگ بسطام بزرگتر و برش های دقیق تری داشته باشد قیمت بیشتری خواهد داشت همچنین کیفیت فرآوری سنگ بسطام از نظر ساب، برش، رزین تاثیر زیادی بر روی قیمت سنگ خواهد گذاشت
 
برای دیدن ابعاد سنگ های ارائه شده اینجا کلیک کنید.
 
سنگ مرمریت بسطام در صورتی که به صورت اسلب فرآوری گردد به دلیل بالا بودن هزینه های تولید و کیفیت بهتر تولید از قیمت بیشتری برخوردار است. سنگ اسلب و سایزهای بزرگ سنگ علاوه بر زیبایی نهایی پروژه باعث افزایش طول عمر آن نیز می شوند و قیمت نهایی بیشتری به دنبال دارند. هر چه ابعاد و ضخامت سنگ مرمریت بیشتر باشد قیمت بالاتری دارد زیرا از کیفیت بهتری برخوردار است.
 
معدن سنگ بسطام
معدن سنگ مرمریت بسطام در استان خراسان جنوبی، شهرستان بیرجند، روستای خوسف واقع گردیده است.
  
مروارید سنگ راهنمای جامع خرید و فروش سنگ های تزئینی و ساختمانی به همراه آنالیز و کاربرد سنگ ها، به شما کمک می کند تا در کمترین زمان بهترین انتخاب را داشته باشید برای دیدن اخرین قیمت ها اینجا کلیک کنید یا با شماره 09154476393 تماس بگیرید تا از مشاوره رایگان ما بهره مند شوید.
 

نظرات کاربران پیرامون این مطلب

انصراف از پاسخ به کاربر