ایمیل

morvaridsanga@gmail.com

تلفن

09154476393

سنگ مرمریت یاقوت سیرجان
1399/8/29 0

سنگ مرمریت یاقوت سیرجان

سنگ مرمریت یاقوت سیرجان
 
 
این سنگ از سنگ های جدید ایرانی است که اخیرا به بهره برداری رسیده و توانسته در دنیای بزرگ سنگ های ساختمانی برای خود جایی باز کند. سنگ مرمریت یاقوت سیرجان اغلب به صورت تایل و اسلب برش داده می شود کاربردهای گوناگونی را در فضاهای داخلی ساختمان شامل می گردد. همچنین این سنگ در ساخت مصنوعات سنگی و طراحی دکوراتیو از جمله شومینه های سنگی، مجسمه های سنگی، گلدان و… نیز پر کاربرد است.

سنگ مرمریت یاقوت سیرجان

دارای تم قهوه ای تیره مایل به طوسی است و در دو طرح تیره و روشن استحصال می گردد. سنگ مرمریت یاقوت سیرجان از مقاومت فشاری خوبی برخوردار است و این امر باعث می گردد که سنگ یاقوت ساب پذیری خوبی داشته باشد.
 
کاربرد سنگ مرمریت یاقوت سیرجان

سنگ مرمریت یاقوت سیرجان در سنگفرش و دیواره های داخلی ساختمان می باشد. سنگ یاقوت شکوه و گرمی خاصی را به ساختمان شما می بخشد و در تمامی بخش های داخلی ساختمان می توان از سنگ مرمریت یاقوت استفاده نمود. یکی از مهم ترین کاربردهای سنگ مرمریت یاقوت استفاده به عنوان سنگ حاشیه کف و بدنه ساختمان، قاب آسانسور و لابی ساختمان های لوکس می باشد.

این سنگ با زمینه رنگ قهوه ای تیره جذابیت خاصی برای نمای داخلی به وجود می آورد و می تواند برای مراکز تجاری، اداری و واحدهای مسکونی گزینه مناسبی باشد. علاوه بر استفاده به عنوان دکوراسیون داخلی از این سنگ زیبا می توان به عنوان سنگ پله و راه پله نیز استفاده نمود.
 
عوامل موثر برقیمت این سنگ

هر چه رنگ سنگ روشن و یکدست باشد قیمت آن نیز بیشتر خواهد بود.

هر چه میزان رگه ها و فسیل های سنگ کمتر باشد، از قیمت بالاتری برخوردار است.

میزان ضخامت این سنگ به طور مستقیم بر روی قیمت آن تاثیر دارد.

هر چه ابعاد سنگ بزرگتر باشد و از برش های دقیق تری برخوردار باشد، قیمت بیشتری نیز خواهد داشت.

کیفیت فرآوری سنگ از نظر ساب، برش و رزین بر روی قیمت آن متاثر است.
 
معدن سنگ یاقوت

معدن سنگ مرمریت یاقوت سیرجان در استان کرمان، شهر سیرجان واقع گردیده است.

دو مجموعه سنگ گرانیت مروارید مشهد و زرین استون راهنمای شما در خرید و فروش سنگ های تزئینی و ساختمانی به همراه آنالیز و کاربرد سنگ ها، می باشد.

شما می توانید جهت سفارش و یا کسب اطلاعات بیشتر با شماره زیر در تماس باشید

شماره تماس : 09154476393 ایوب علیزاده
 

نظرات کاربران پیرامون این مطلب

انصراف از پاسخ به کاربر