ایمیل

تلفن

09154476393

سنگ تراورتن شکلاتی
1399/9/10 0

سنگ تراورتن شکلاتی

سنگ تراورتن شکلاتی

 
این سنگ با تم رنگی شکلاتی و با اندکی تفاوت رنگ در معادن مختلف (بسته به درصد خلوص و کیفیت) تولید و عرضه می شود. مقاومت این سنگ در برابر تغییرات دما و تخلخل و رنگ زیبای آن باعث شده در موارد زیادی از جمله نمای ساختمان ها مورد استفاده قرار گیرد. در این مقاله مروارید سنگ شما را با جزئیات و ویژگی های این سنگ آشنا می کند.
گروه کارخانجات سنگ مروارید مفتخر است با سابقه ی درخشان در تولید و عرضه سنگ با کیفیت به داخل کشور و صادرات به کشور های آسیا، در خدمت مشتریان عزیز خود باشد. با ما همراه باشید.
امروزه نمای ساختمان بسیار مورد توجه قرار دارد و به دنبال آن، انتخاب مصالح مورد استفاده در نمای ساختمان نیز سخت و دشوار شده است. شما باید سنگی مناسب نما، شیک و با کیفیت انتخاب کنید تا نمای ساختمان خود را به بهترین شکل ممکن اجرا کنید. سنگ های پلاک تراورتن به خاطر دارا بودن خاصیت زیاد، مناسب ترین سنگ‌ برای نمای ساختمان هستند سنگ تراورتن شکلاتی به صورت سنگ پلاک تولید می شود. سنگ تراورتن شکلاتی از جنس تراورتن است و خاصیت تخلخل در آن ۳% می باشد. تخلخل یا فاصله مولکولی در محصول باعث می شود که سیمان و مصالح به خوبی در آن نفوذ کرده و به راحتی به ساختمان بچسبد.
 
موارد کاربرد تراورتن شکلاتی
 
سنگ تراورتن شکلاتی با نام های زیر در بازار فرآوری و عرضه می گردد
ستگ تراورتن شکلاتی کاشان، سنگ تراورتن شکلاتی آقا محمدی، سنگ تراورتن یزد، تراورتن شکلاتی تکاب، تراورتن شکلاتی زنجان، تراورتن شکلاتی طرق، تراورتن شکلاتی بی موج، تراورتن شکلاتی موج دار.
 
تراورتن شکلاتی کاشان
این تراورتن از زمینه رنگ قهوه ای تیره و روشن یکدست برخوردار بوده و قابلیت تولید به صورت موج دار و بی موج را داشته ولی عمدتا به صورت بی موج فرآوری می شود. معادن متعددی با برندهای مختلف در منطقه کاشان اصفهان واقع شده که در ادامه سعی خواهیم کرد به معرفی آن ها بپردازیم. از مشخصات بارز تراورتن شکلاتی کاشان می توان به ماندگاری رنگ و مقاومت بالا در برابر سایش و شرایط آب و هوایی اشاره کرد. عمدتا این سنگ در ابعاد 40 طولی (پلاک) تولید می شود.
 
تراورتن شکلاتی یزد
بسیاری از خریداران سنگ های تراورتن، زمینه رنگ شکلاتی را در بازار با برند تراورتن شکلاتی یزد می شناسند. این نوع تراورتن نیز به صورت موجدار و بی موج فرآوری شده و از نظر نوع فرآوری می توان به صورت صیقلی و چرمی فرآوری کرد. از خصوصیات بارز آن نیز می توان به تراکم بالا، ساب پذیری و براقیت قابل قبول و یکدستی رنگ و سورت آن اشاره کرد. در اکثر پروژه هایی که به متراژ بالایی از تراورتن شکلاتی نیاز است، به عنوان گزینه اصلی مطرح می شود.
 
تراورتن شکلاتی تکاب
در این بخش نیز به معرفی برند تراورتن شکلاتی تکاب می پردازیم. زمینه رنگ آن نیز قهوه ای مایل به تیره بوده و از خصوصیات آن می توان به ثابت بودن رنگ و حداقل جذب آب اشاره کرد. شکلاتی تکاب به دلیل خصوصیاتی از قبیل مقاومت بالا در برابر سایش و ثابت بودن رنگ در اثر قرار گرفتن در معرض نور، به عنوان یکی از محبوب ترین و پر تقاضا ترین نام های تجاری خانواده سنگ های تراورتن با زمینه رنگ قهوه ای نام برد.
 
تخصص اصلی ما، تولید با کیفیت ترین سنگ کشور است.
 برای گرفتن قیمت و ثبت سفارش با شماره 09154476393 تماس بگیرید.
 

نظرات کاربران پیرامون این مطلب

انصراف از پاسخ به کاربر