ایمیل

morvaridsanga@gmail.com

تلفن

09154476393

سنگ گرانیت کاهویی بیرجند
1399/9/13 0

سنگ گرانیت کاهویی بیرجند

 سنگ گرانیت کاهویی بیرجند
 
این سنگ با زمینه رنگ تقریبا سبز جزء سنگ های خاص گرانیت است. رنگ و مقاومت این سنگ مشتریان خاصی دارد که بیشتر مورد توجه معماران و کسانی است که این سنگ را به خوبی می شناسند. سنگ گرانیت کاهویی بیرجند دارای رنگ سبز کم رنگ همراه با هاله های زرد و سفید می باشد. سنگ گرانیت کاهویی بیرجند دارای جذب آب بسیار پایین، مقاومت بسیار زیاد و ساب پذیری خوبی می باشد.
سنگ گرانیت کاهویی در طراحی نمای خارجی و داخلی جایگاه انتخاب مناسبی است و به دلیل مقاومت بالا در مکان های پرتردد مثل ایستگاه های مترو و ترمینال ها بسیار پر کاربرد است. این سنگ اغلب به صورت فرآوری شده یا کوپ خام به کشورهای اروپایی صادر می گردد.
 
گروه کارخانجات زرین با کادری مجرب و بروزترین امکانات و دستگاه ها سعی در ارائه ی بالاترین کیفیت به مشتریان خود را دارد. ما مفتخر هستیم که کیفیت سنگ را به کشور های آسیایی نیز نشان دهیم و صادرات و تامین سنگ های باکیفیت را با افتخار انجام دهیم.
با ما همراه باشید. 09154476393
 
کاربرد گرانیت کاهویی
کاربرد گرانیت کاهویی در کلیه قسمت های داخلی و بیرونی ساختمان است. این سنگ در برابر سرما، گرما، ضربه و فشار بسیار مقاوم بوده و یکی از مناسب ترین گزینه ها برای استفاده از آن در سنگفرش و نمای داخلی و بیرونی ساختمان می باشد.
سنگفرش فضای داخلی ساختمان 
سنگفرش فضای خارجی ساختمان
نمای بیرونی و اصلی
بدنه راه پله و سنگ پله 
سرویس های بهداشتی
 
سنگ های مشابه
سنگ گرانیت جنگلی بیرجند، سنگ گرانیت سبز اردستان، سنگ گرانیت ماسکالو زونه، گرانیت سودالیت، سنگ گرانیت سبز یزد.
 
یکی از بزرگ ترین خاستگاه های سنگ گرانیت در ایران منطقه ی خراسان علی الخصوص استان خراسان جنوبی می باشد. از خاص ترین سنگ های این منطقه می توان به سنگ گرانیت سبز بیرجند اشاره نمود که چه از نظر کیفیت و تراکم و چه از نظر زیبایی و ظاهر، یکی از بی رقیب ترین سنگ های جهان می باشد. گرانیت سبز بیرجند با چندین طرح متنوع و زیبا در موارد مختلفی در صنعت ساختمان استفاده می شود. عمدتا این سنگ به صورت تایل و اسلب فرآوری شده و به دلیل تراکم و استحکام بسیار بالا و مناسب، ساب پذیری فوق العاده ای دارد. سالانه میزان قابل توجهی از سنگ گرانیت سبز بیرجند به صورت کوپ خام و بریده شده به سراسر جهان صادر می گردد.
 
معادن
این سنگ در نقاط مختلف کشور استخراج می شود که مهم ترین آن در استان خراسان جنوبی و اطراف شهر بیرجند می باشد. درامد حاصل از استخراج این نوع سنگ تاثیر بسزایی در سطح درامدی مردم آن منطقه گذاشته و نقش اساسی در اقتصاد استان دارد.
 
برای کسب اطلاعات بیشتر و ثبت سفارشات با شماره   09367841393  تماس بگیرید.
 

    نظرات کاربران پیرامون این مطلب

    انصراف از پاسخ به کاربر