ایمیل

morvaridsanga@gmail.com

تلفن

09154476393

سنگ تراورتن بوکان
1399/9/21 0

سنگ تراورتن بوکان

سنگ تراورتن بوکان
  
سنگ تراورتن بوکان یکی دیگر از سنگ های درجه یک و محبوب طراحان و معماران خوش سلیقه است. این سنگ با رنگ زمینه روشن و کرم خود تفاوت زیادی بین بقیه سنگ های تراورتن دارد که همین امر باعث خاص بودن این سنگ شده است. سنگ تراورتن بوکان به دلیل رنگ روشن مایل به سفید و بدون رگه بودن و قیمت بسیار پایین نسبت به سایر سنگ های مشابه یکی از گزینه های مناسب برای نمای داخلی و بیرونی ساختمان است. این سنگ به دلیل جذب آب بالا و مقاومت سایشی پایین گزینه خوبی برای سنگ کف نمی باشد. یکی از ویژگی های سنگ تراورتن بوکان رنگ روشن آن است که باعث می شود کارفرمایان و سازندگان با یک قیمت مناسب نسبت به سنگ های مشابه از این سنگ زیبا برای نمای فضاهای داخلی خود استفاده نمایند. قیمت پایین این سنگ نسبت به سنگ های دیگر با زمینه سفید  سبب می شود استفاده از سنگ تراورتن بوکان افزایش بیشتری داشته باشد. این سنگ از نظر زمینه سفید و در سورت های سوپر و ممتاز بسیار شبیه به تراورتن آتشکوه، تراورتن ابیانه است.
 
سنگ تراورتن بوکان از دسته سنگ های دگرگونی سفید است که محصول خاک رس و ماسه می باشد. این سنگ به دلیل خلل و فرج و شکل ظاهری شباهت زیاد به سنگ های تراورتن دارد. سنگ تراورتن قیمت مناسب دارد و جایگزین مناسب برای سنگ های تراورتن سفید می باشد و به همین دلیل مورد استقبال اکثر سازندگان و طراحان ساختمان قرار گرفته است. این سنگ دارای خلل فرج است که در مراحل فرآوری توسط رزین و یا اپوکسی پر می گردد. سنگ تراورتن بوکان جذب آب بالایی دارد و استفاده آن در سنگ کف مناسب نیست.
 
موارد کاربرد سنگ بوکان

سنگ تراورتن یا تراورتن بوکان آذربایجان غربی در نما و کف و دیواره ها قابل استفاده می باشد. البته با استخراج اولیه ی این سنگ ابتدا آن را در نمای دیواره های داخلی از آن استفاده می شد، اما اکنون شما می بینید که از این سنگ در نماهای بیرونی و کف پوش و قاب ها و حتی راه پله ها از این سنگ استفاده می شود. یک سنگ می تواند به مر حله ای برسد که با تغییر روش فرآوری در آن استفاده های بیشتری در زمینه های متفاوتی از آن را برای خود حاصل کرد که سنگ بوکان نیز در این حیطه توانسته است جای پیدا کند. سنگ تراورتن بوکان ممتاز به دلیل رنگ روشن مایل به سفید و بدون رگه بودن و همچنین قیمت بسیار پایین نسبت به سایر سنگ های مشابه یکی از گزینه های مناسب برای نمای داخلی و بیرونی ساختمان است.
 
دیوار هتل ها و مراکز لوکس تجاری اداری
نمای داخلی مسکونی های لوکس و مجلل
کف پارکینگ مراکز تجار
دیوار های داخل راهرو و راه پله 
 
خصوصیات سنگ تراورتن بوکان

سنگ تراورتن بوکان دارای رنگ روشن در بازه ی رنگ کرم و سفید می باشد و اکثریت سنگ بوکان را با سنگ سفید می شناسند. این سنگ دارای تخلخل می باشد و جذب آب در ان نیز مشاهده می شود. مجموعه مروارید سنگ و زرین استون می توانند این سنگ را با بهترین کیفیت و مناسب ترین قیمت به شما مشتری گرامی تحویل دهد.
 
معدن بوکان
بوکان نام منطقه ای از استان آذربایجان غربی می باشد که معادنی از سنگ های ساختمانی طبیعی در آنجا احداث شده است. شاخص ترین سنگ بوکان را با نام سنگ تراورتن می شناسند. سنگ مورد نظر را با نام تراورتن نیز صدا می زنند. سنگ تراورتن چون هم به تراورتن شباهت دارد و هم به مرمریت آن را تراورتن که تلفیقی از دو نام سنگ تراورتن و سنگ مرمریت است می خوانند.
 
جهت کسب اطلاعات بیشتر و آگاهی از آخرین قیمت ها با مجموعه های سنگ گرانیت مروارید مشهد ؛ زرین استون  و مستر استون در ارتباط باشید.
شماره تماس   09154476393_09367841393 ایوب علیزاده
 

نظرات کاربران پیرامون این مطلب

انصراف از پاسخ به کاربر