ایمیل

تلفن

09154476393

سنگ گرانیت مروارید مشهد
1399/10/15 0

سنگ گرانیت مروارید مشهد

سنگ گرانیت مروارید مشهد 

   
سنگ گرانیت مروارید مشهد یکی از سنگ های گرانیت معروف کشور است که دارای کیفیت بالایی می باشد و از طرفی قیمت گرانیت مروارید مشهد نیز نسبت به سایر نمونه های گرانیت پایین تر می باشد و این موضوع باعث شده که این سنگ در بین افراد فعال در زمینه ساختمان سازی و خرید و فروش سنگ یکی از سنگ های محبوب به حساب بیاید.
  
 مشخصات فنی سنگ گرانیت مروارید مشهد
مشخصات فنی سنگ گرانیت مروارید مشهد شامل موارد زیر است که در مورد آنها صحبت خواهیم کرد. مهم ترین مشخصه سنگ گرانیت مروارید مشهد داشتن خواص کامل سنگ های گرانیت است . این نوع سنگ مانند سایر سنگ های گرانیت دارای خواصی مانند سختی و عمر بالا است که باعث شده این سنگ یکی از بهترین گزینه ها برای استفاده در ساختمان ها با کاربرد های مختلف باشد.
 
مشخصات ظاهری سنگ گرانیت مروارید مشهد
بافت سنگ گرانیت مروارید مشهد مانند سایر سنگ های گرانیت، دانه ای است که دانه های موجود در این سنگ ها سفید و سیاه و خاکستری است. ضریب جذب سنگ گرانیت مروارید مشهد نسبت به سایر نمونه های گرانیت بیشتر است، البته شما نباید نگران این موضوع باشید، چرا که این موضوع کیفیت سنگ شما را تحت  تاثیر قرار نخواهد داد. همچنین با این وجود درصد جذب این سنگ ها از تراورتن و مرمر کمتر است . سنگ گرانیت مروارید مشهد رنگ های مختلفی دارد اما اغلب این  سنگ در رنگ های سفید ؛ خاکستری و در مواردی تیره نیز عرضه میشوند.
 
مقاومت و دوام سنگ گرانیت مروارید مشهد
مقاومت این سنگ که دارای بافت دانه ریز است ؛ بسیار بالاست. به صورتی که استفاده از سنگ گرانیت مروارید مشهد به جای تراورتن و یا مرمریت یک انتخاب مناسب و به صرفه است، چرا که عمر این سنگ و ماندگاری زیبایی ظاهر آن بهتر از مرمریت و تراورتن است.
طرح سنگ گرانیت مروارید مشهد :  طرح روی این سنگ را گل پنبه ای دانه ریز یا فلفل نمکی می نامند و به این صورت است که پس زمینه این سنگ سفید است که در آن دانه های سیاه پخش شده است، در بین این دانه های سیاه پولک های کلیستی وجود دارد که باعث می شود در زمان تابش آفتاب به آنها به رنگ خاکستری یا نقره ای در بیایند.
 
 معادن سنگ گرانیت مروارید مشهد
معادن سنگ گرانیت مروارید مشهد در استان خراسان رضوی واقع شده است . این استان دارای معادن و ذخایر بسیار زیاد و غنی انواع سنگ می باشد. دلیل ارزان بودن قیمت سنگ گرانیت مروارید مشهد این است که می توان از همه ی قسمت های سنگ استخراج شده استفاده کرد و با این کار پرتی و دور ریز کمتری برای معادن و سنگبری ها خواهد داشت، همچنین فرایند برش دهی و صیقلی کردن این سنگ ها نسبت به سایر سنگ ها ساده تر است.
 
 
 موارد کاربرد سنگ گرانیت مروارید مشهد
شما می توانید از سنگ گرانیت مروارید مشهد در راه پله، کف سالن ها، دیوار و قرنیز ها، پله های بیرون و سنگ کاری به صورت کوبیک استفاده کنید. شما همچنین می توانید از سنگ گرانیت مروارید مشهد در جدول های سنگی برای جداسازی باغچه و راهرو و پیاده رو استفاده کنید. شما با روش های زیر میتوانید در اولین فرصت سنگ گرانیت مروارید مشهد را تهیه و استعلام قیمت کنید . در ضمن شما مستقیم با تولید کننده و مستقیم از درب کارخانه خرید مینمایید .
09154476393 ایوب علیزاده 

نظرات کاربران پیرامون این مطلب

انصراف از پاسخ به کاربر