ایمیل

morvaridsanga@gmail.com

تلفن

09154476393

کیفیت و کاربرد سنگ گرانیت نطنز در ساختمان

کیفیت و کاربرد سنگ گرانیت نطنز در ساختمان
1400/7/4 0

کیفیت و کاربرد سنگ گرانیت نطنز در ساختمان

با سلام
کیفیت و کاربرد سنگ گرانیت نطنز در ساختمان
تهیه شده در سایت مروارید سنگ مشهد (سایت مروارید سنگ مشهد)


 یکی از روشن ترین گرانیت های گل پنبه ای که در ایران موجود است سنگ گرانیت زاهدان می باشد .که شباهت به نهبندان و مروارید دارد.به علت جذب آب پایین،رنگ وطرح زیبا و همچنین مقاومت بالایی که دارد در بخش های داخلی ساختمان مورد استفاده قرار می گیرد.به دلیل استفاده های فراوانی که این سنگ دارد به یکی از پرمصرف ترین سنگ های ساختمانی تبدیل شده است.

 

برای مشاوره و خرید سنگ گرانیت نطنز با شماره های 09154476393 +09157080131 + 09157148512 تماس حاصل فرمایید.

کاربرد گرانیت زاهدان (سایت مروارید سنگ مشهد)
سنگ گرانیت به دلیل ویژگی های منحصر به فردی که دارد می تواند کاربرد های متعددی نیز داشته باشد گرانیت زاهدان را می توان در کلیه قسمت های داخلی و بیرونی ساختمان استفاده کرد.این سنگ با مقاومتی که در برابر سرما،گرما،ضربه و فشار دارد یکی از مناسب ترین گزینه ها جهت استفاده در سنگ های نمای داخلی و بیرونی ساختمان می باشد.از سایر کاربردهای سنگ گرانیت نیز می توان به موارد زیر اشاره کرد.

 
سنگفرش فضای داخلی ساختمان

سنگ پله و بدنه راه پله
سنگفرش فضای خارجی ساختمان
سنگفرش محوطه و پیاده رو
نمای داخلی دیواره ها پارکینگ و کف پارکینگ

قیمت سنگ گرانیت زاهدان (سایت مروارید سنگ مشهد)

سنگ گرانیت با تمام ویژگی هایی که برای آن ذکر شد نسبت به سایر سنگ ها از قیمت بسیار مناسبتری برخوردار است اما قیمت هر سنگ به یکسری عوامل بستگی دارد که می تواند تاثیراتی بر بالا یا پایین بودن آن داشته باشد.

اولین و مهمترین عاملی که میتواند تعیین کننده قیمت در بین سنگ های گرانیت باشد غده های موجود در این سنگ است .هر چه سنگ پاک ،بدون غده و روشن باشد قیمت بالاتری از بین سنگ های گرانیت خواهد داشت .

موضوع بعدی معدنی است که این سنگ از آن استخراج شده است نوع معدن به لحاظ کیفیت و رنگ سنگ در قیمت آن تاثیر خواهد داشت.ضخامت و قطر سنگ نیز تاثیر مستقیمی بر روی قیمت تمامی سنگ ها دارد،زیرا هرچقدر سنگ به قطر استاندارد یعنی قطر 2 سانتی متر نزدیکتر باشد از کیفیت و مرغوبیت بالاتری برخوردار است


(سایت مروارید سنگ مشهد)

جهت مشاوره و تهیه سنگ مورد نیازتان با ما تماس بگیرید

تلفن تماس : 09154476393 - 09367841393علیزاده

نظرات کاربران پیرامون این مطلب

انصراف از پاسخ به کاربر